O nás

Ta nejlepší prezentace. Pro vás.

Tvoříme s péčí a vysokými nároky sami na sebe.

Jako firma jsme vznikli v roce 2012, od té doby jsme náš obrat navýšili na 6 milionů eur za rok a rozšířili se na 30 zaměstnanců. Konstruktérů, obchodníků, projekt manažerů a dalších, bez kterých by firma nemohla existovat. Začínali jsme na zahraničním trhu a teprve v posledních letech jsme se začali soustředit i na ten český. Díky velkému záběru je možné vidět naše výrobky a prostory, které jsme navrhli a realizovali, po celé Evropě.

Soustředíme se na výrobu produktů na podporu prodeje. Od jednotlivých stojanů po kompletní systémy. Náš tým zvládne vybavit na míru kompletně prodejnu i kanceláře, kdy na začátku stojí prázdný prostor a vize klienta. A výsledkem je krásný a funkční prostor. Splněná představa.

Zajišťujeme servis k výrobě z kovu, plastu i dřeva. Naše produkty jsou na zakázku vyráběné originály. Zakládáme si na vysoké kvalitě, kterou považujeme v našem oboru za nezbytnost. Výrobky jsou určeny na prezentaci a přesně proto také musí být reprezentativní.

Díky dlouholeté spolupráci se zahraničím jsme se naučili vyhovět požadavkům i velmi náročných klientů a tento přístup si udržujeme ke všem našim zákazníkům.

Naší prioritou je vysoká kvalita zpracování materiálů a plnění dohodnutých termínů, protože víme, že to jsou i priority zákazníka. Díky našim technologiím a neustále se zlepšujícím procesům jsme schopni cenu uzpůsobit dle požadavků klientů a zároveň zachovat vysoký standart.

Naši klienti.

Důvěřují nám špičky svého oboru
Bauhaus
Philips
Notino
AL-KO
L'Oréal Paris
Stihl
SC Johnson
Samsung

Nespokojíte se s málem? Chcete perfektní výsledek? Už neváhejte

Kontakt

Vaši představu dotáhneme do reality.

Přesvědčte se sami. Porovnejte vizualizace a výsledek.